ENCZ
logo
presentation image

!!!VELKÁ VÝZVA!!!

Pro projekt Školní tréninkové farmy hledáne 100 dárců, kteří budou přispívat měsíční částkou 300,- kč po dobu jednoho roku.

PŘIDÁTE SE?

Artworkshop

Artworkshop je založen na principu spravedlivého obchodu

   V Keni je mnoho šikovných řemeslníků, kteří ale často nedosáhnou na trh, kde by své výrobky uplatnili. Proto nakupujeme jejich rukodělné výrobky a vytváříme pro ně prodejní příležitosti na českém trhu.  Řemeslníci dostávají za svou práci dobře zaplaceno vzhledem k místním podmínkám. Za každý výrobek, který nakoupíme, uložíme do sociálního fondu 10% nákupní ceny. Po roce naší spolupráce použijeme všechny tyto peníze na realizaci projektu, který bude přínosný pro celou komunitu v dané lokalitě. O konkrétním využití peněz, které společně vyděláme, rozhoduje komunita.

   Nákupem našeho výrobku uděláte radost nejen sobě, ale i keňskému řemeslníkovi. Navíc pomůžete i dětem a nejchudším lidem, které podporujeme v rámci dalších našich projektů.

 

Fotogalerie

Výroba 1. Kiumba V korálkářské dílně Kiumbové v knihovně, Ústí n. L. Férová snídaně, Litoměřice Botanická zahrada, Praha Prodejní akce, Kroměříž Festival Mezi Ploty, Praha Prezentace, zámek Loučeň Hrajeme Kiumbiádu v Mama Cafe, Praha Tvoření s mastkem, Praha

Výsledky projektu

k 30. 6. 2018

Dlouhodobě spolupracujeme se 3 výrobními skupinami v Keni.

Skrze ně zadáváme práci cca 25 -ti pracovníkům

Nakoupili jsme od nich již více než 20 000 ks výrobků.

Ty jsme prodávali na víc než 500 jednodenních akcích.

Stolní hry Kiumbiáda se prodalo 1 100 ks.

Ze sociálního fondu jsme podpořili start chovu kuřat v Tabace a vzdělání farmářů v Bondo.