ENCZ
logo
presentation image

!!!VELKÁ VÝZVA!!!

Pro projekt Školní tréninkové farmy hledáne 100 dárců, kteří budou přispívat měsíční částkou 300,- kč po dobu jednoho roku.

PŘIDÁTE SE?

Chci být dobrovolník

Můžete se věnovat čemukoliv, co vás baví a nám to pomůže.

 

AKTUÁLNĚ HLEDÁME:

 

Projekt školní tréninkové farmy

1. Odbornou pomoc při tvorbě metodik

Jedná se sestavování, psaní nebo ilustrování metodik farmaření,  které budou používány pro drobné pěstitele v Keni. Tyto metodiky budou mít zásadní význam.

 

2. Vyhledávání praktických informací

Oceníme pomoc s vyhledáváním podkladů pro vzdělávání, praktických informací nebo třeba  videí s novýmy trendy v ekologickém farmaření, ideálně v angličtině. Tuto činnost lze vykonávat z domova, kdykoliv máš čas.

 

Projekt Artworkshop

1. Koordinátor projektu

Hledáme člověka, který by měl zájem projekt dále rozvíjet, propojovat ho s relevantními obchody, designery, vyhledávat prodejní akce, koordinovat další dobrovolníky. Je to pro tebe zajímavá výzva? Ozvi se nám!

 

2. Prodejce

Prodejci našich výrobků se dostanou na zajímavé akce. Je ale potřeba mít čas například o víkendu a chuť trochu cestovat s kufrem.

 

Ostatní

1. Public relation

Máš dojem, že naše prezentace a komunikace skrze web, fb a další média může být lepší? Možná jsi to právě ty, kdo to může změnit dle svých představ.

 

2. Administrativní pravá ruka

Moc si vážíme lidí, kteří se s radostí věnují administrativě, pečlivě pečují o to, aby bylo vše zajištěno, připraveno. Právě někoho takového hledáme v Litoměřicích. Už se na tebe těšíme!

 

Můžete se s námi věnovat řadě dalších činností. Těšíme se na vaše návrhy. Pokud vás zaujalo, čím se zabýváme a chcete se přidat, neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle 775 208 460 nebo na e-mailu renata.rokuskova@shinebean.org

Osobní příběh

Daniel Gowi (2010)

| 15.09.2014
Tahle zkušenost se ShineBean mě naučila používat představivost a vidět příležitosti tam, kde je ještě ostatní nevidí.
Čtěte dále Další příběhy