ENCZ
logo
presentation image

!!!VELKÁ VÝZVA!!!

Pro projekt Školní tréninkové farmy hledáne 100 dárců, kteří budou přispívat měsíční částkou 300,- kč po dobu jednoho roku.

PŘIDÁTE SE?

Pomáhejte s námi!

Nové plány, nové projekty i noví kolegové

Předmětem srazu, který proběhl v pátek 20. 11. byla prezentace Evči Krutílkové o jejím pobytu v Keni v rámci projektu Shirika. Z expedice, která si kladla za úkol monitoring našich činností mezi těmi, kterým pomáháme, se vytěžilo mnoho dalších návrhů na realizaci nových i probíhajících projektů. Evča se seznámila s novými nadšenci, kteří by se ochotně zapojili do zamýšlených akcí. Zkontaktovala také naši novou kolegyni Carole, která se již brzy stane naším zaměstnancem.

Jinými slovy, témat k diskusím a vítaných nápadů bylo mnoho. Evky výprava je mimo jiné důkazem, kolik prostoru pro seberealizaci a kolik důvěry vkládáme šikovným jedincům, kteří projeví zájem stát se součástí ShineBeanu. Stát se dobrovolníkem je velice jednoduché, stačí nás zkontaktovat a my se s Vámi domluvíme, v jaké oblasti byste si spolupráci představovali.

Tímto srdečně děkujeme všem účastníkům setkání a to nejen za účast, ale i za aktivní přístup a za jejich dosavadní práci pro ShineBean.