ENCZ
logo
presentation image

!!!VELKÁ VÝZVA!!!

Pro projekt Školní tréninkové farmy hledáne 100 dárců, kteří budou přispívat měsíční částkou 300,- kč po dobu jednoho roku.

PŘIDÁTE SE?

Plánujeme

Prague Afro festival 2.10.2016

02.10.2016 14:00

POZVÁNKA NA PRAGUE AFRO FESTIVAL 2016

Igbo Progressive Union, Ross The Boss production & Patricks Enenchukwu Vás srdečně zvou na 2. ročník festivalu PRAGUE AFROFESTIVAL.

 

Prague Afro Festival 2016 je spolupořádán afričany v ČR a je určen jak pro africké občany žijící v ČR tak pro Čechy  jež se zajímají o africkou hudbu a kulturu nebo by se touto kulturou rádi seznámili. Naším mottem je integrace a vzájemné se poznávání a setkání, a to jak mezi vystupujícími, tak ( a to zejména )  mezi návštěvníky. 

Festival bude probíhat v prostorách VOŠ Pedagogické a Teologické JABOK (Salmovská 8, Praha 1) dne 2.10.2016 od 14 do 22 hodin. Součástí festivalu bude také New yam celebration což je jeden z největších svátků pro nigerijský kmen Igbo. 

Na PRAGUE AFRO FESTIVALU se můžete těšit na koncerty afrických či africkou hudbou ovlivněných kapel, taneční vystoupení, stánkový prodej věcí s africkou tématikou, ochutnávky africké kuchyně, etiopská káva připravovaná tradičním způsobem přímo ma místě a dětská diskotéka. Na místě se dozvíte též něco o původu a tradici New Yam Festivalu (Festivalu Sklizně Jamů) , takže věříme,  že Festival si užijí všichni a že Vás čeká hudebně-zábavně-kulinářsky-poznávací odpoledne. 

Věříme, že i vy festival a myšlenku integrace a vzájemného setkání se podpoříte a festival poctíte svojí návštěvou. Festival je vhodný i pro rodiny s dětmi a vstup je ZDARMA!

Prague Agro festival 2016